Нові якісні тонер та фотобарабани HG!

тонер та фотобарабани HG

Шановні партнери, купуйте тонер та фотобарабани HG!

З радістю повідомляємо про початок поставок нової лінійки витратних матеріалів для лазерних принтерів, а саме – мабуть найкращих у Китаї тонерів та фотобарабанів торгівельної марки “HG toner” виробництва “HANDAN HANGUANG OA TONER CO. LTD”.

Компанія “HANDAN HANGUANG OA TONER CO. LTD” є підрозділом “HG Technology Co., LTd”, котра виробляє комплектуючі для лазерних картриджів. На сьогоднішній день це найбільший виробник тонера та комплектуючих у Китаї.

“HG toner” використовує сім сучасних ліній виробництва одного з найтехнологічніших у світі розробників спеціалізованого обладнання – Hosokawa Micron Corporation. Дані лінії, виготовлені на заводі Hosokawa у Німеччині, є повністю автоматизованими та забезпечують найвищі стандарти виробництва дрібнодисперсних тонерів із виробничою потужністю понад 10 000 000 кг/рік.

“HG toner” відрізняється високою якістю своєї продукції та тісною співпрацею із виробниками сумісних картриджів ось уже протягом 30 років. За цей час було налагоджено виробництво тонерів для лазерних принтерів та копірів HP, Samsung, Epson, Ricoh, Toshiba, Sharp, Minolta, Konica та Canon.

Купуйте тонер та фотобарабани HG! Вони чудово доповнюють один одного, а надзвичайна сумісність та економічна вигода даного рішення стануть абсолютним аргументом для їх придбання!

Усі базові фасовані тонери та фотобарабани вже доступні на складі.

З асортиментом нових тонерів можна ознайомитись тут.